.

.

MONORD Христијански Божиќ Nativity Јасли Сцена Радост Снегулки Ангел Бивол Plaid Burlap Градина Знаме Вертикална Двојно Двострано, Раѓањето на Исус Верски Божиќ Зима Двор Отво

MONORD Христијански Божиќ Nativity Јасли Сцена Радост Снегулки Ангел Бивол Plaid Burlap Градина Знаме Вертикална

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Дворот Знаме Големина : мали, мини градина size 12" x 18".Издржлив Материјал : два слоја на машина перат burlap.Божиќ Дома Декор и Подарок Идеја : совршен за секоја палуба, патио, тремот, veranda, двор, тревник или градина.Двојно Двострано : дизајн е двојно двострано со слика печатени и видливи од двете страни, текст се појавува правилно и од двете страни.Она што Ќе Добиете : оваа градина знаме(знамето пол не се вклучени), и 100% пари гаранција за враќање на, ако не сте задоволни со знаме.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ