.

.

2 Пакет Преносни Lint Смена, Uproot Lint Почиста, Облека Fuzz Смена, домашно Милениче Коса Смена Hairball Брз Епилатор Хлапак за Отстранување на Прашина и домашно Милениче Коса о?

2 Пакет Преносни Lint Смена, Uproot Lint Почиста, Облека Fuzz Смена, домашно Милениче Коса Смена Hairball Брз

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Брз и Лесен За Употреба : Лесно се отстранува домашно милениче коса, crumbs, lint и повеќе без да остават леплива остатоци зад себе.Мултифункционален : Одлична за чистење на вашиот облека, постелнина, мебел, и автомобил тепих.Висок Квалитет : Чист бакар главата, обезбедува долг животен пат.Имајте Домот : го Враќа вашата облека и ткаенини за свежа нов изглед одлична за отстранување на fuzz топки на облека, дури и на троседот.Си купи некои нови облека со пари зачувани од оваа fuzz buster и да ја задржите вашите моменти едноставна.Заштита на животната средина : Нема повеќе батерии потроши за разлика од батеријата управувана крпа shavers кои не успеваат постојано да се донесе силна моќ.Овој Пренослив Lint Смена носи стабилна и постојана силна моќ да се отстрани lint и топки.Преносни Lint Смена за Облека, Прирачник Lint Ролери Мантил Ткаенина Fuzz Хлапак Враќа на Вашиот Облека и Ткаенини за Џемпер Ткаени Грб Материјал : Бакар пакетот вклучува : 2x преносни коса смена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ