.

.

SAFERIN Жените Organza Црква Кентаки Дерби Fascinator Булчински Чај Партија Свадба Шапка

SAFERIN Жените Organza Црква Кентаки Дерби Fascinator Булчински Чај Партија Свадба Шапка

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно на барање

organza.Увезени.Drawstring затворање.Материјал : Висок квалитет увоз organza, 100% полиестер.Енкрипција предиво што е многу подобро отколку Воопшто предиво.Овој прекрасен широк обод шапка има гребенот што е 4 inchs сите пат,Одговара за глава обемот 21.26 инчен~22.83 инч.Двоен слој дизајн : organza и газа, Топ-ниво газа, Organza. 100% Полиестер.Премногу светло и елегантен, sweatband drawstring прилагодувач внатре.Свежо додавање во текот на летото и затоплување чување во Доцна Есен.Елеганција и член на кралското семејство додаде кон вас за сите сезони.Се носат во Црква, Дваесет и е Партии или Gatsby Излети.Црквата шапка, Свадба шапка, Кентаки Дерби шапка капа, флорални organza Шапка, Дама шапка, Сонцето шапка,лето шапка, плажа патување шапка.Совршен за свадби, црковните функции, трка ден настани, или едноставно истакнување над толпата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ