.

.

PetDream Куче Двојно Сад за Кучиња, Мачки и Мали домашни Миленици со Не-Пропадна и Без Истури Силикони Расклопна Патување Милениче Сад

PetDream Куче Двојно Сад за Кучиња, Мачки и Мали домашни Миленици со Не-Пропадна и Без Истури Силикони Расклопна

DEN 2328.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Производот се користи не-токсични за заштита на животната средина материјал сад еластичност одлична висока температура отпор ниска температура не-масло лесно да се чисти.Полиците поклопецот лесно,Носи лесно и да се зачува простор.На дното на полица е опремен со анти-пропадна рог да се спречи куче од лизгање на сад кога хранење во вода.Прекрасна за Сопствениците.Секој се грижат сопственикот сака да има само најдобро за своето милениче, особено кога станува збор за храна.Attractively потрага сет од 2 фидер чаши има многу опции на хранење.Квалитет и безбедност може да зависи со 100% храна-безбедно висок степен на силикон.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи ние ви нудиме замена или 100% пари гаранција за враќање.Нашите клиенти задоволство е она што е важно за нас најмногу!.Производ материјал : Пластични и silicone Color : Сина,Pink Spill & Пропадна Доказ Силиконска База Дизајн, заштита на подот од гребнатини и оштетувања од вода.Дизајниран за да ја затворите растојанието помеѓу вашето куче и нивната храна и вода, со што се намалува притисокот врз нивните вратот и зглобовите.Покачена хранење исто така поттикнува ефективна варење и можат да се намалат случаите на гастроинтестинални проблеми како што се нередот.На фидер accommodates мали, средни и големи кучиња.Нозете на стилски рамка се опремена со не се лизга влошки за да се спречи ѓубрето и лизгање, и внесувач е истури риџ го задржува храна и вода исклучување на подот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ