.

.

Господине Кенсингтон е Вегетаријанска Mayo Посебен Сос Кето Исхрана Заверена од пченица Слободни Заверена Вегетаријанска храна, Соја Бесплатни Не - ГМО Проект Завер

Господине Кенсингтон е Вегетаријанска Mayo Посебен Сос Кето Исхрана Заверена од пченица Слободни Заверена Вегетаријанска

DEN 1634.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Ладното време предупредување : во Текот на зимата производ може да посебна ако тие се замрзне во транзит.Додека безбедно да се јаде тоа ќе не изглед или вкус на привлечен.Вие може да сакате да го одложи нарачување додека temps се потоплите.Господине Кенсингтон е Вегетаријанска Mayo е првиот вегетаријанска храна, мајонез направени со aquafaba - совршен природен јајце алтернативни направен од вода преостанува по готвење chickpeas.Господине Кенсингтон е Посебен Сос Вегетаријанска Mayo елиминира компромис за текстурата и вкусот за едно искуство дури и мајонез љубители љубов.Нашата фабрика се базира на Вегетаријанската Mayo е направен од висок квалитет на Не - ГМО Проект Заверен состојки како 100% Сончогледово Масло и Органски Aquafaba.И тоа е полица-стабилна.Сите Сер Кенсингтон е мирудии и преливи вклучувајќи Специјални Сос Вегетаријанска Mayo се со гордост Не - ГМО Проект Заверен од пченица Слободни и Paleo Исхрана Пријателски.Ние сме само како горди на она што ние го стави во, како што ние го напушти.Ние ги користиме никакви вештачки состојки бои и конзерванси во нашиот Специјален Сос Вегетаријанска Mayo.Вкус Име : Вегетаријанска Mayo | Големина : 12 Fl Мл (Пакување од 1) на Нашите Chipotle Вегетаријанска Mayo носи еден нов свет на интензитетот на еден стар-светската класика.Со богат, smoky комбинација на chipotle пиперки во adobo и белешки на ким, лук и домати, тоа е совршено придружба на скара пченка или навистина нешто што се наоѓа помеѓу две парчиња леб.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ