.

.

MEROKEETY Женска Долго Балон Ракав Вафли Поврзана Блузи Екипажот Вратот Преголеми Џемпер Pullover

MEROKEETY Женска Долго Балон Ракав Вафли Поврзана Блузи Екипажот Вратот Преголеми Џемпер Pullover

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Машина За Миење.Можете да го спарите врвот со потресени фармерки, ѓердан, или капа.Големина Водич : S=НАС 4-6, M=НАС 8-10, L=НАС 12-14, XL=НАС 16, Мека и лесна ткаенина,ние прифаќаме 30 дена за враќање на пари!.Вие не може да им помогне, но се падне во љубов со преголеми се чувствуваат, балон ракав, и крива полите.Совршено за дружење со пријателите, за време на падот на времето, овој поврзана врвот е убав прилог на вашата гардероба.Одговара За Пролет/Есен/Зима/Кул Ден.Совршено за дружење со пријателите, за време на падот на времето, овој поврзана врвот е убав прилог на вашата гардероба.Лабави Вафли Поврзана Џемпер.Екипажот Вратот/Круг Neck Long Ракави со пад shoulder Loose Фитинг Вафли Поврзана Sweater Balloon Ракави/Издувам Ракави/Епископ Sleeves Soft/Еластичен/Дише/Висок Квалитет Fabric Fits За Пролет/Есен/Зима/Кул Day Easy за да Одговара Со Leggings Здолништа Панталони, Фармерки.Уникатна Карактеристика : .Лесно да се Совпаѓаат Со Leggings Здолништа Панталони, Фармерки.На лесни вафли поврзана џемпер врвот, не само што се чувствува пријатна, но, исто така, изгледа симпатична.Екипажот Вратот/Круг На Вратот.Не можете да помогне, но падне во љубов со преголеми се чувствуваат, балон ракав, и крива полите.Балон Ракави/Издувам Ракави/Епископ Ракави.Совршено парче за вашата гардероба.Чувајте го на чисто, во овој џемпер врвот кој мека лесен материјал со вафли поврзана текстурирање, материјалот е малку се види преку но со undershirt тоа е совршен.Доверба во нас кога ќе се каже дека нема да жалам, грабање на малку од овие!.Мека/Еластичен/Дише/Висок Квалитет На Ткаенина.Ние сме апсолутно љубов нашиот нов Вафли Поврзана Блузи Достапен во толку многу тренди боја опции, вие не може да им помогне, но се падне во љубов со преголеми се чувствуваат, плетени вафли текстура, и ласкави се намали.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ