.

.

Antlu Седло Столче Возен Ергономски Вртливата Стол за Естетичар Масажа Клиника Кујна Тетоважа Салон за Сечење ,Прилагодлив Хидраулични Држење Столче со Тркала (Ција?

Antlu Седло Столче Возен Ергономски Вртливата Стол за Естетичар Масажа Клиника Кујна Тетоважа Салон за Сечење

DEN 873.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Многу мазна : Овој тип на воланот е еден од најдобрите тркала достапни денес, нормално цената за 5 тркала е околу $30. Тркалата се многу мазна и тивко.Ротација : перниците и тркала се слободни за да ги ротира, можете да ја користите оваа седло столче да се тркалаат слободно во собата.Прилагодлива висина : Ова седло столче има прилагодлива висина опсег на 21.6 да 29.5, која е од 4 инчи повисоки од типичен столица.Ергономски : Ова вртливата столче е дизајнирано според ергономија, е многу удобно и може да седат подолго време.Нема алатка собранието е потребно : Тоа трае само 2 чекори за да го соберат овој возен седло столче,помалку од 2 минути.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ