.

.

Simhomsen Везени Ирски Детелина Кујна Прозорец Завеса Грабеж и Групи во Собата за Свети Патрик и Пролет (Селтик)

Simhomsen Везени Ирски Детелина Кујна Прозорец Завеса Грабеж и Групи во Собата за Свети Патрик и Пролет (Селтик)

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

????Изработен од сатен ткаенина, убаво тежина, Појавување на Табелата тркачи и valance се на располагање, како и. ???? 3 парчиња во пакување, вклучувајќи и 1 грабеж и 2 слоја. ????Страшни вез на Крем позадина, Грабеж W 57" × L 34", Групи W 29" × L 34". ????Сложена cutouts по должината на рабовите се совршен завршувањето на допир. ????Машина перат; малку пареа железо; не се намали, ниту брчка, нема боја се кандидира по перење.Извезена симпатична shamrock и капа.Изработен од полиестер, 1 парче во еден пакет.Апсолутно домот везови и крои работа.Елегантни детали и Убава рака-cut-работа се направи да изгледа скапо.Машина перат; малку пареа железо; не се намали, ниту брчка, нема боја се кандидира по перење. 14×35 инчи. 14×53 инчи. 14×70 инчи. 14×88 инчи. 14×105 инчи.машински или рака мие е во РЕД; исто така, може да биде суво-исчистени.или се исуши или собори сува со ниска топлина е во РЕД.малку пареа железо.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ