.

.

Mhuan Дрвени Ноќ Светилка 3D Акрилик Животни Форма Декоративни LED Светла за Читање Светилка Занаети Врежани Орнаменти Биро Светлина Декорација за Спалната соба Дневн?

Mhuan Дрвени Ноќ Светилка 3D Акрилик Животни Форма Декоративни LED Светла за Читање Светилка Занаети Врежани

DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно на барање

【Направени од Дрвени】Светилка е направен од високо-квалитет цврсто дрво рамка, тешко текстура, силни и издржливи.Дрво светилки рамка на сите мазни и не брус,не Ќе се намали на кожата. 【Роман Дизајн】Нов стил уникатен дрвени книга светилка преклопување на светлината ќе се обезбеди добра декорација за вашиот дом и канцеларија. 【Мулти-цел】Ќе можат да носат светилка со вас за осветлување, ноќ осветлување, ноќни ламби, атмосфери светилка, декоративни светилки, читање светилка. 【Совршен Подарок】светилка не ќе ги вознемири вашиот мало бебе да се одморат, најдобро преку ноќ партнер за деца да се одржува добра ноќ спие и не се плаши од темнина. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】имаме целосна замена и политика на враќање.Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.Ве молиме доверба увери купување на кои ние се обезбеди 90-ден грижете се-бесплатно враќање или надоместок.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници, ние ќе ви одговори на било кој од вашите пораки во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем.со надеж дека ќе ви донесе пријатен шопинг искуство.Карактеристики : 1. Дрво светилки рамка на сите мазни и не брус,не Ќе се намали на кожата. 2. Светилка е направен од високо-квалитет цврсто дрво рамка, тешко текстура, силни и издржливи. 3. Можете да го носат светилка со вас за осветлување, ноќ осветлување, ноќни ламби, атмосфери светилка, декоративни светилки, читање светилка. 4. Нов стил уникатен дрвени книга светилка преклопување на светлината ќе се обезбеди добра декорација за вашиот дом и канцеларија. 5. Светилка не ќе ги вознемири вашиот мало бебе да се одморат, најдобро преку ноќ партнер за деца да се одржува добра ноќ спие и не се плаши од темнина.Опис : Материјал : Дрво + Акрилик Големина : Како на слика прикажана на Батеријата : 1 x Копчето Батеријата (Не се вклучуваат) Вклучуваат : 1 x Дрвени Ноќ Светилка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ