.

.

Батерија 18650 Носителот,12V 3S 7P Li-ion DIY Случај Носителот за 18650 Powerwall Батеријата Пакет Место Стегач (Сива)

Батерија 18650 Носителот,12V 3S 7P Li-ion DIY Случај Носителот за 18650 Powerwall Батеријата Пакет Место Стегач

DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Тип : за 18650 Powerwall Батеријата Пакет Место Менгеме.Материјал : ABS пластика, погодно комбинација, фиксна спецификации, и слободни комбинација.Може да се одржи 21 компјутери 18650,Прави вашата батерија пакет Цврст и Сигурен.Овој комплет не содржи батерии.Надворешниот кутија поклопецот на производот содржи позитивни и негативни shrapnel, која може да биде поврзана директно со линија.Со професионални батеријата носителот да го замени традиционалниот принцип лепило, со што ќе се носи лесен комбинација и поцврста поврзаност, како и носи лесен за одржување на батеријата.Лесен за употреба.Издржливи во употреба.Пакет се вклучени : 1 сет x Li-ion Алатка Случај + 2 Носителите (Не вклучува батерија 18650!)Н. ote : Овој комплет не содржи батерии, батеријата на сликата е само ефект по инсталацијата!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ