.

.

Планетата Аудио P9689 Во Една Цртичка-Дин 3.2-инчен Монтажни Екран DVD/CD/SD/MP4/MP3 Плеер Ресивер со Далечинско

Планетата Аудио P9689 Во Една Цртичка-Дин 3.2-инчен Монтажни Екран DVD/CD/SD/MP4/MP3 Плеер Ресивер со Далечинско

DEN 2529.84

Количина на стоки
Достапно на барање

USB Порта.SD Порта.ПОМОШЕН Во.P9689 Chassis Монтажа : Еден-Din Detachable Пред Panel Screen Големина : 3" Widescreen Flipdown Пред Panel Monitor Формат на Екранот : TFT LCD Активна Матрица Display Resolution : 320 x 240 Pixels AM Станици : 12 FM Станици : 18 ID3-Tag Disk Играч Механизам : DVDDisc Играч Компатибилен : DVD, DVDR, DVDRW, VCD, MP4, MP3, CD, CDR, CDRW, WMA, JPEG, MPEG, AVISD/MMC Мемориска Картичка Порта Текст : Зад Panel AUX Влез : Пред panel Rear Приказ на Камерата РКА Input Audio РКА Текст : 2 Audio РКА Излез : 4 Illumination Controls Preset Еквилајзер Избор Switch Separate Бас и Treble Прилагодување Control Balance и Fader Прилагодување Control Mute Stereo/Mono Избор Switch Local Растојание Switch Loudness Digital Часовник Display Auto Меморија за зачувување/Претходно Скенирање Button Last Позиција Memory ESP (Анти Прескокнете Механизам)1-битен D/a Convertor8x Oversampling Remote Control Mounting Длабочина : 7"ПОМОШЕН Input One Година Производителот Гаранција.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ