.

.

uxcell 2 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, се Повлече, се Справува со Костец 3 инчи за Windows Врати

uxcell 2 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, се Повлече, се Справува со Костец 3 инчи за Windows Врати

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Име на производ : Повлечете Рачка;Големина : 75 х 21 x 17mm / 3" x 0.82" x 0.67"(L*W*H).Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16";Монтирани Растојание : 65 x 11mm/ 2.5" x 0.43"(L*W).Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик;Главна Боја : Сребро На Ѕвонење.Тежина : 12g.Пакет Содржина : - 2 x Canbinet се Повлече Справи.Може да го замени вашиот стари или скршени се повлече рачка, погоден за почетниот прозорец, кабинет вратата, салон, фиока, ковчегот, итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ