.

.

HiXuan Велосипед Телефон Носителот, Мотоцикл Телефон Планината Велосипед Handlebar Мобилен Телефон Clampwith Алуминиум Легура Монтажа База, Скутер Телефон Клип за iPhone , Галак?

HiXuan Велосипед Телефон Носителот, Мотоцикл Телефон Планината Велосипед Handlebar Мобилен Телефон Clampwith

DEN 2253.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесна Инсталација: Оваа надградба планина / патот велосипед телефон планината е лесно да се инсталира на вашиот велосипед handlebar без алатка.Одговараат и со различни видови на велосипеди, мотоцикли, шетач, шопинг количка, електричен скутер, затворен неблагодарна работа, затворен велосипед.Одговара handlebar дијаметар во : ⌀ 0.20 - 2.36" (5-60mm).Прилагодливи Карактеристики: Лесно да се прилагоди на мобилен телефон да хоризонтална или вертикална екран.Тоа е погодно да се одговори на телефон, да пуштите музика, GPS позиционирање за време на јавањето.Широк Компатибилност: Универзална велосипед мобилен телефон се залагаме за 4.9 да 7.1 инчи со дебелина до 15mm (вклучувајќи телефонски случај), како и i Phone ,Sumsung, Huawei, Nexus, Motorola, Пиксели, Oneplus, LG Thin Q.Shockproof Заштита : Оваа прилагодливи велосипед телефон планината вграден-во со повеќе shockproof силикони кои се задржи на вашиот телефон од гребење и вибрации.Супер безбедна и стабилна три-канџи цврсто заклучување и четири агли целосно завиткување дизајн, мотоцикл телефон планината држи телефонот перфектно кога велосипедизам на различни карпести патишта.Еден раце работа : Ова мото мобилен телефон носителот донесува еден генијален едно-копче механичко заклучување дизајн, кој може да се осигурате дека вашиот мобилен телефон е безбедно фиксиран на велосипедот handlebar дури и на трнлив патишта.На задната страна на велосипед телефон држачот е опремен со стабилна безбедност на кодот, дури и ако патот е груб и нерамна, тоа може да се задржи на телефонот силна без тресење во holde.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ