.

.

3D ноќта на Вештерките Окото String Светла 30 Батеријата Напојува Светла Водоотпорен Светла String Симпатична LED Окото Светла 8 Режими Далечински Виси Светилка Флексибилн?

3D ноќта на Вештерките Окото String Светла 30 Батеријата Напојува Светла Водоотпорен Светла String Симпатична

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоа би можело да relight претходната осветлување на чекање кога ќе притиснете "ДА" со далечински управувач.Батеријата Напојува : String светла се батерија управува со 3 x AA батерии за погодност, па можете да ги користите било каде ви се допаѓа. 【Широко се Користи】за разлика од затворен ноќта на Вештерките декорација светлина вашиот дом, градина, фабрика, патио, тремот, камин, двор и никаде на друго место, се создаде незаборавни атмосфера за вашите ноќта на Вештерките. 【Симпатична Подарок】 : Супер меки флексибилни бакарна жица прави тоа може да биде лесно свиткана во било форми сакате тоа да биде за ноќта на Вештерките украси. 8-Осветлување режимите вклучуваат : Комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs , си поигруваше/ flash, бавно исчезнат, трепкане/ flash, и стабилна врска.Секој ноќта на Вештерките string светла доаѓа со далечински управувач за префрлување 8 осветлување сцени, ја прилагодите светлината интензитет и да го поставите тајмер(6hours на, 18hours исклучено).Далечински Управувач : го Вклучите и исклучите и промена изберете од 8-осветлување сцени со притискање на неколку копчиња на вашиот далечински управувач.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ