.

.

X-DREE 2 парчиња од 1,5 W 8 Ohm 2-Жичен Овална Пластични Школка Глобална Позиција Систем Navigator Глас Засилувач Говорникот Звучникот Рог 30m_m x 20m_m(2 Unids Од 1,5 W 8 Ohmios 2-cableado Óvalo Cubierta

X-DREE 2 парчиња од 1,5 W 8 Ohm 2-Жичен Овална Пластични Школка Глобална Позиција Систем Navigator Глас Засилувач

DEN 1564.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Име на производ : Магнет Говорникот;за : GPS(Global Position system) Систем;Моќност : 1.5 W. Отпор : 8 Ohm;Тип : 2 Жичен;Магнет Дијаметар : 12m_m/ 0.47i_n.Вкупната Големина (Прибл.) : 30 x 20 x 4.5m_m/ 1.2i_n x 0.8i_n x 0.17i_n(L*W*T);Жица Должина : 5cm/2i_n.Материјал : Метал, Пластика, Магнет;Боја : Црна, Црвена(Материјал : метал, plástico, imán; боја : гора, rojo.Тежина : 8g;Пакет Содржина : 2 парчиња x Магнет Говорник(Peso : 8 g; Contenido del paquete : 2 парчиња x altavoz magnético. 2 парчиња од 1,5 W 8 Ohm 2-Жичен Овална Пластични Школка Глобална Позиција Систем Navigator Глас Засилувач Говорникот Звучникот Рог 30m_m x 20m_m This овална магнет јазик е направен од пластика и магнет материјал, 2 жици за лесен за монтирање.Примена : Глобална Позиција Систем говорен јазик, итн.Опис на Spanish2 Unids Од 1,5 W 8 Ohmios 2-cableado Óvalo Cubierta де plástico Posición глобалната Sistema Navegador Amplificador де voz Altavoz Altavoz Bocina 30мм x 20mm Nombre del producto : Altavoz magnético; rz : (Sistema де posición глобалниот); Potencia : 1.5 WResistencia : 8 Ohm; Tipo : 2 Cableado; Diámetro del imán : 12mm / 0.47' 'Tamaño вкупно (Aprox.) : 30 x 20 x 4.5 мм / 1.2' 'x 0.8' 'x 0.17' '(L * W * T); Longitud del кабел : 5 cm / 2' 'Материјал : метал, plástico, imán; боја : гора, rojo Peso : 8 g; Contenido del paquete : 2 парчиња x altavoz magnético.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ