.

.

Puma Men ' s 3 Пакет Перформанси Боксер Кратко

Puma Men ' s 3 Пакет Перформанси Боксер Кратко

DEN 436.08

Количина на стоки
Достапно на барање

85% Полиестер, 15% Spandex.Увезени.Машина За Миење.За поддршка да се справат со додадени се водат.Мека бранеа корселе за дополнителна удобност.Останете стави дизајн за да се спречи возење нагоре.ПУМА има воспоставено репутација за траен и удобност боксер кратко.Заврши со влага wicking ткаенина и удобност корселе, ова е објект што ќе се постигне за секое утро.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ