.

.

Fmystery Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Замена Wristband Компатибилен за Fitbit Luxe Бенд, Флексибилни, Водоотпорни Спорт Види Рака за Жени Мажи Мали (Бе

Fmystery Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Замена Wristband Компатибилен за Fitbit

DEN 213.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Разни нови пристигнување бои за да го персонализирате вашиот за fitbit luxe за секоја пригода (Замена Бендови Само Тоа, за Fitbit luxe Smart Watch не се вклучени).Високо Квалитетен Материјал : Замена бендови се изработени од мек, флексибилен, трајни еластомер, кои се лесни за чистење, удобен за носење и еко-пријателски за човечка кожа, со удобно искуство кога вежбате, спиење и пошироко.Безбеден Дизајн : Нерѓосувачки Челик Тока и Две fastener прстени може да се удвои, држете го за Fitbit luxe 2 бендови во безбедно место и да се направи екстра бендот должина уредно.Нема повеќе да се грижите за испаѓање за вашиот Fitbit Обратно smart watch.Достапни во повеќе бои и две големини за жените Мал : 90mm+100mm/3.5 инчен+3.9 inch Package вклучува : 1 x Wristband.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ