.

.

Стриже косата Holster Појас,Мулти-Функционални Фризерски Стриже Носителот Торбичка,Професионална Шминка Алатка Торба за Модата, Црна Професионална Употреба

Стриже косата Holster Појас,Мулти-Функционални Фризерски Стриже Носителот Торбичка,Професионална Шминка Алатка

DEN 1320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Шминка Алатка Торба е лесен во тежина, компактна структура, лесно да се носат, мека и издржлив, лесен за чистење и може да се користи за долго време.Мулти-функционални Фризерски Торба доаѓа со прилагодливи рака кои лесно може да се стави на вашиот половината, помагајќи ти секогаш чувајте ги вашите најважни фризерски алатки од страна на вашата страна.shears Носителот Торбичка можете безбедно да се продавница 5 коса режење shears, чешли и косата клипови.Исто така, може да се користи како складирање торба за фризерски опрема за да се заштити вашата алатка.Фризерски Торбичка е направен од високо-квалитет СТП материјал, издржлив и не е лесно да се деформирани.Стриже косата Holster има голем капацитет, која може да се поправи на shears, да ги задржи на shears во соодветна позиција, и за спречување на несреќи.Description Hair стриже Holster е еднократно и може да ги зачувате вашите козметика и алатки за да најголема мера.На смолкнување торба изгледа стилски и едноставна.Шминка Алатка Перница е специјално дизајниран за козметички и фризерски професионалци.Стриже косата Holster го прави лесен и организирани.Features Hair стриже holster-Боја : Црна.-Материјал : СТП.-Големина : 25x19 cm/9.84x7.48 инчи.Забелешка : Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување.Пакет Including1 * Косата на смолкнување holster.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ