.

.

Vivitone Трајна Крем Боја ЗЛАТО Директни Боја 3oz. - Сива Покриеност, Долготраен Сјај, Направени во Италија.

Vivitone Трајна Крем Боја ЗЛАТО Директни Боја 3oz. - Сива Покриеност, Долготраен Сјај, Направени во Италија.

DEN 226.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Трајна Крем Боја 3 мл.Произведено во ИТАЛИЈА. 100% Сива покриеност, Долго-траен, Блесок, Пријател на косата.Ги зајакнува, хидрира и ја штити косата.Nutritive комплекс од алое вера, keratin протеини и сончогледово екстракти. 1 Дел Боја на 2 Дел Пероксид се Меша Сооднос (Пероксид не се вклучени).Вистинската боја и 100% сива покриеност!Vivitone Трајна Крем Боја е развиена со nutritive комплекс од алое вера, keratin протеини и сончогледово екстракти испорача терапевтски и подмладителен својства кои ги зајакнува, хидрат и ја штити косата.Ја збогати вашата коса со долги-трајни прекрасни живописни бои, зачудувачки сјај и свилен мазност.Достапни 75 Нијанси, 6 Висока Лифтови и 4 се поправи дисхармонијата во вилицата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ