.

.

HHUAN Телефон Случај за Oukitel C23 (6.53 инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Анти-Yellowing Меки Силиконски TPU Назад Школка, за Oukitel C23 Анти-Нула Браник Покрие - Јасно

HHUAN Телефон Случај за Oukitel C23 (6.53 инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Анти-Yellowing Меки

DEN 2196.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Многу еластичен материјал дава силна заштита.Со hydrophobic и oleophobic слој, тоа може да го намали smudges и отпечатоци од 100% и е лесно да се чисти. 4️⃣[Сеопфатна Заштита] : Заштитен ракав + калено стакло филм, лесно можете да пристапите сите копчиња и пристаништа, без демонтажа.Меки и не-deformable : производот е направен од високо-квалитет TPU материјал.Калено стакло екран заштитник : Карактеристики : HD : На калено филм е направен од високо-квалитетни материјали и стакло е покриен со светлината-емитирачки кристали со стабилна структура.Ултра-тенок дизајн може да им обезбеди на вашите за Oukitel C23 со ултра-јасна визија и чувствителни на допир како оригиналот на екранот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ