.

.

SAYGOHY Светот Најмалиот Телефон Отклучен Високи Мобилен Телефон со Двојна SIM Функција Мини Телефони со Факел Телефон Лесно да се Користи за Стари лица и Деца

SAYGOHY Светот Најмалиот Телефон Отклучен Високи Мобилен Телефон со Двојна SIM Функција Мини Телефони со Факел

DEN 830.40

Количина на стоки
Достапно на барање

?Едноставна функција телефон?Оваа високи мобилен телефон работи на НА и Т 2 G мрежи и Т-Мобиле 2 G мрежи. На подготвеност 2Г GSM : (850/1900) m Hz.НЕ се компатибилни со Verizon или Спринт. ?Лесен за употреба основните телефон?Голем Волумен за лесна слух и со едноставни оперативен систем лесен за употреба.Класичен јасен и ергономски дизајн за подобро да одговара на вашата страна. ?Издржливи dual sim мобилен телефон?Со 400m Ah recharger батеријата време на разговор до 240 минути и времето на мирување до 160 часа. ?паметен телефон?Тоа може да се користи како Bleutooth dialer за вашиот паметен телефон.Оваа функција зависи од мрежа за поддршка. ?Bleutooth на владата?Долго притискање на Bleutooth mode копчето, можете да ја примите дојдовен повик број / контакт најава.Безжична комуникациска технологија : Мобилна.Големина на екранот : 0.67 инчи.Bleutooth стандард Bleutooth 3.0 Најдолго растојание 10 М Најдолго повикување на време 5 Часа Најдолго време на мирување 120 Часа Тежина големина 68mmx23mmx11mm 18g OLED екран 0.66 инчен мода исклучителна мини 5 pin usb џек 5 V за полнење меморија 32 MB поддршка 250 телефонски броеви Еден клуч сет повик на функција со мобилен Главни функции за поддршка на SIM мали картичка стерео музика BT dialer sync одговорите на телефонски повик со smartphone и таблети за заклучување на тастатура за заштеда или sync мобилни 250 телефонски броеви.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ