.

.

Bluetooth Beanie Шапка, Bluetooth 5.0 Зима Плетени Музика Капа Изградена-во Слушалки и HD Јазик, Уникатни Подароци за Него/Неа

Bluetooth Beanie Шапка, Bluetooth 5.0 Зима Плетени Музика Капа Изградена-во Слушалки и HD Јазик, Уникатни Подароци

DEN 599.52

Количина на стоки
Достапно на барање

❤️【Уникатен Денот на Вљубените Подароци за Мажи & Жени】Ние гарантираме Грижете се-слободен 12month Гаранција, Безгрижно Услугата на Купувачи, и 30 дена за враќање на Пари да се Гарантира.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.0 Технолошки】Bluetooth beanie V5.Печати на враќање превозот етикета.Моќ извира покриени од еден ден. ❤️【Надгради Bluetooth V5. ❤️【Многу Подобро Јасно и Гласно Квалитет на Звукот】Заштитен 30мм со голем отвор возачи ви обезбеди loudest волумен излез, се испорача до 120 DB HD стерео звук, со јасни и моќните звуци што ви помогне да уживате во вашата музика подобро.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.5 час време на полнење.Копче затворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Висок квалитет на двојно плетени beanie и растеглив да ги собере сите големини и форми, кои ги држат главата топло и одлично за сите видови на активности на отворено спорт.Одлична за сите видови на активности на отворено спорт во зима како трчање, патуваат, одење, џогирање, возење велосипед, скијање, уметничко лизгање и сл.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ❤️【Мода, Удобен & Топло Премиум Квалитет】Bluetooth beanie шапка доаѓаат во различни стилови.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да уживате во вашата музика за 10 часа,' долго време или по 12 часа на Зборува со 100 часови време на мирување.Исто така подолго траење на батеријата, подобар квалитет на звукот од Верзија 4.Не треба да се грижите моќ недостиг проблем на долго патување.Совршен Денот на Вљубените и Божиќ подароци за мажи/жени/девојки/партнери/мажите/татковците.Мора да се има роденден подароци, денот на Вљубените подароци за мажи, жени, него, неа, сопруг, сопруга, дечко, девојка, девојки, момчиња кои имаат сè!.Печати на враќање превозот етикета.Додадете ја вашата Bluetooth шапка beanie да количката и искуство на најдобрите производи и услуги за околу вашите семејства, пријатели, или себе си.Исто така, 3-Копче е лесно за КОНТРОЛА на музика, повици, активирајте SIRI.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ