.

.

Eyelash Смена Крем, Лесно Да се Носат Eyelash Продолжување Смена Благи и Не Иритирачки за Истовар

Eyelash Смена Крем, Лесно Да се Носат Eyelash Продолжување Смена Благи и Не Иритирачки за Истовар

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Преносни големина е погодно за преземање на надвор.Тоа може да бидат ефикасни за распуштање eyelash продолжување лепак, па како да се смена лепак лесно и брзо, бара само мала количина.Не-иритација мирисот нема да направи да се чувствуваат непријатно и, исто така, исклучително нежен на очите.Густа крем не е лесно да го поздравниот во твоите очи, многу безбедна и лесна за користење.Природни растителни екстракции состојки се безбедни, лесна и без иритација.Опис : Овој производ е направен од природни растителни екстракции состојки кои се безбедни, лесна и без иритација.Тоа може да бидат ефикасни за распуштање eyelash продолжување лепак, па како да се смена лепак лесно и брзо, бара само мала количина.И густа крем не е лесно да го поздравниот во твоите очи.Овие прекрасни стоки, само го донесе дома!Карактеристики : 1. Природни растителни екстракции состојки се безбедни, лесна и без иритација.2. Тоа може да бидат ефикасни за распуштање eyelash продолжување лепак, па како да се смена лепак лесно и брзо, бара само мала количина.3. Густа крем не е лесно да го поздравниот во твоите очи, многу безбедна и лесна за користење.4. Не-иритација мирисот нема да направи да се чувствуваат непријатно и, исто така, исклучително нежен на очите.5. Преносни големина е погодно за преземање на надвор.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Eyelash Смена Cream Material : Oil Color : Како Слика Show Capacity : 5g Boottle Големина : Прибл. 3.2 * 3.2 * 2.6 cm / 1.26 * 1.26 * 1.02 inch Package Тежина : Околу. 27g Usage : Користете памук брис натопена во Eyelash Смена Крем и се примени на пресадена лажни трепки, почекајте додека и избришете ја off Package се Вклучени : 1 x Eyelash Смена Крем Само Забелешка : Ако лепило drips во очи случајно, може да се мие со вода прв, а потоа го отфрлиме капки за очи.Ако имате симптоми на воспаление, препорачливо е да се оди на лекар.

Деталните информации

  :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Eyelash Remover Cream
Material:
Oil
Color:
As Picture Show
Capacity:
5g
Boottle Size:
Approx. 3.2 * 3.2 * 2.6cm / 1.26 * 1.26 * 1.02inch
Package Weight:
Approx. 27gUsage
Package Included:
 
1 x Eyelash Remover Cream Only :
Note:
 If the glue drips into the eyes accidentally, you can wash it with water first, and then drop the eye drops. If you have symptoms of inflammation, it is recommended to go to a doctor.

Тие исто така купуваат со овој производ