.

.

Цвет Коса Аниме Девојка Em1 Стакло Ashtray Пушењето/Монета Носителот 4x3 Тешки Декоративни Лесно се Чисти Одлично За Барови И Patios

Цвет Коса Аниме Девојка Em1 Стакло Ashtray Пушењето/Монета Носителот 4x3 Тешки Декоративни Лесно се Чисти Одлично

DEN 238.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Чисто Стакло.Тешки. 4"X3" Инчи.Сопствени Направени да Нарачате.Сомот Дното.Ќе се купуваат чаша плоштадот ashtray.Тоа е тешка должност и мерки околу 4"x3" инчи.Топлиот дното на ashtray е пренослив за да се обезбеди за лесно чистење и да спречи било каква штета на прилагодено дизајн.Одлично за никаде, како барови и отворено patios!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ