.

.

Aexit М2.9x8mm 304 Квалитет на Делови од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Само Прислушување Завртки 20pcs Модел:55as455qo462

Aexit М2.9x8mm 304 Квалитет на Делови од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Torx Само Прислушување Завртки 20pcs

DEN 1483.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Погоден за лим, пластика, дрво и други материјали.Дизајниран со Torx Диск, Полн Конец, Рамна Глава.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема,и др.Индустриски и изградба сврзувачки елементи.Направени на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал.(455263ewet452776y Ud R589492). 1.Дизајниран со Torx Диск, Полн Конец, Рамна Глава,Само-прислушување Завртки и на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал.2.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.3.Погоден за лим, пластика, дрво, base и други материјали.4.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Спецификација : Име на Производ : Torx Само Тапкање Screw Package Содржина : 20pcs x Torx Само Тапкање Screw Main Боја : Сребро Tone Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Weight : 8g Head Стил : Рамни Head Drive Тип : Torx Total Должина : 8mm / 0.31-inch Head Дијаметар : 5.5 мм / 0.2-inch Thread Дијаметар : М2.9 / 0.12-инчен(649uiyh5017sedt3554) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

Деталните информации

Product Name:
Torx Self Tapping Screw
Package Content:
20pcs x Torx Self Tapping Screw
Main Color:
Silver Tone
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
8g
Head Style:
Flat Head
Drive Type:
Torx
Total Length:
8mm / 0.31-inch
Head Diameter:
5.5mm / 0.2-inch
Thread Diameter:
M2.9 / 0.12-inch
(649uiyh5017sedt3554) :
Enviamos el envío desde China por un período de 10 a 30 días. :

Тие исто така купуваат со овој производ