.

.

ELKCA Кафе Жанила Водопад Valance за Дневна Соба,3 Шупливи Swags Valance за Спалната соба,Род Џеб, 1 Панел

ELKCA Кафе Жанила Водопад Valance за Дневна Соба,3 Шупливи Swags Valance за Спалната соба,Род Џеб, 1 Панел

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно на барање

❤Материјал : Дебела жанила ткаенини,елегантен и мека.Без обвивка. ❤Големина : 1 парче valance со 3 шупливи swags,грабеж во близина на 22"~24" долго,каскада 43"~48" долго. ❤Специјален Дизајн : На valance ширина може да заѕвони од 61" на 86",и може да се погодни за различни пол големини. ❤Се меша и Натпревар : valance може да бидат обесени сам и, исто така, може да се меша со завеси од ELKCA продавница(Двојно прачки може да се потребни). ❤Лесно Нега : ве Молиме железо valance во ниска топлина да се отстрани навремено од пакување.Боја : Кафе | Големина : 3 swags.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ