.

.

Екран Заштитник Дизајниран за полнење за Motorola Razr V3x Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

Екран Заштитник Дизајниран за полнење за Motorola Razr V3x Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршено се вклопуваат.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД - Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој високо-одделение ултра тенок материјал.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА КОМПЛЕТ ЗА СОВРШЕН, БАЛОН-СЛОБОДЕН УСОГЛАСУВАЊЕ - Нашата едноставна инсталација алатка прави совршен рата бриз.Направен во САД.Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултра-висока дефиниција јасност, нула доказ и отпечатоци(AG) заштита на располагање.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ