.

.

Пеглање Одбор Маска, Прашина-Доказ Сребро Обложени Анти-Scalding Обложени Пеглање Одбор Покрие Домови Одбор Маска

Пеглање Одбор Маска, Прашина-Доказ Сребро Обложени Анти-Scalding Обложени Пеглање Одбор Покрие Домови Одбор

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

1.Се користи за пеглање одбор панел партиција, задебелување, топлинска изолација, анти-стареењето, мека, без деформација, висока температура отпор. 2.Ако користите време е долго, нема да има феномен кој стареење деформација на сунѓер е скршен. 3.Заштитни материјали се направи оваа маска идеална пеглање површината.Посебна сребрена облога на памучна ткаенина, ја прави мазна површина за пеглање, топлината ја рефлектира назад во облека, што резултира во најбрз браздата отстранување и заштеди во пеглање време. 4.Сребро слој се користат за обложување се тестира за стабилност за да се осигура дека тие не искрвари на вашиот облека.Ова, исто така, им овозможува на маска за да се перат во ладна вода, ако се валкани. 5.Да им помогне да се добие навремено-слободен облека наскоро.Ќе најдете дека пеглање на одборот ги опфаќа посветува за да се елиминира досадни набори за заштита на сите ваши згодна облека.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Сребрен Обложени дрвени Големина : Прибл Должина 137.5 cm/54.1 инчен Ширина 49cm/19.2 инчен Пакет вклучуваат : Пеглање Одбор Капак*1 Напомена : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ