.

.

Велосипед Универзална Водоотпорен Мобилен Телефон Носителот ,360 Степен Ротација, Висина Прилагодливи, Анти-се Тресат Велосипед Мобилен Телефон Кутија Случај со До

Велосипед Универзална Водоотпорен Мобилен Телефон Носителот ,360 Степен Ротација, Висина Прилагодливи, Анти-се

DEN 276.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Водоотпорен Велосипед Телефон Планината за Велосипед/Мото/Шетач/ATV Карактеристики на Производот : 1.Нејзината единствена заклучување структура и магнетни вшмукување уред се направи тоа многу погодно за вас да брзо ги собереш и да одат на телефонот.усвојува висина прилагодливи рака & 360° rotatable топката заеднички дизајн.Ротари се префрлите и да го прикачите на заградата на handlebar 2.Водоотпорен случај за телефонот држачот.1" (22-28 mm) Инсталација чекор : 1.Велосипед телефон случај заштита на вашиот телефон на дождливите денови. 【Голема компатибилност】 На водоотпорен велосипед phone држач е погоден за било кој паметен телефон со 4" ~ 7" екран.Совршени за дневна велосипедисти Применливи Модели : мобилни телефони во 6.можете да го прилагодите телефонот да го секој агол сакате, Совршено се прилагодува на вашата агол на гледање.7 инчи Велосипед Зафат Дијаметар : 0. Едноставен и практичен. 【Високо Осетливи на Допир】јасно чувствителен екран поддршка Лицето ID, Допрете ID отпечаток на функцијата, за да се движите и на предната и задната камери снимате видео. (не се потопува во вода) 2.【Водоотпорен & Шок Отпорни Телефон Случај】Овој велосипед телефон планината дизајниран со вграден магнетен, случајот е целосно затворен. 360° Слободни ротација. 【 Прилагодливи 360° на Ротација Велосипед Телефон Планината】Прилагодливи телефон планината и handlebar конектор се поврзани со сферични универзална заеднички, да направите вашиот телефон да се ротира 360° во која било насока.Стап со метална плоча на вашиот телефон случај, тогаш стави вашиот телефон во полето 3.Тоа во голема мерка е удобен за возење велосипед љубовници и да уживаат во пријатен јава искуство.Прилагодливи велосипед планината компатибилен со handlebars со дијаметар од 18~32 мм, сите велосипед или мотоцикл или АТВ ќе биде погоден.И индивидуално прилагодување преку 360°топката заеднички го прави вашиот телефон се чувствуваат слободни да се прилагоди било кој агол.Тоа може да се заштити вашиот телефон од дожд, снег, песок и прашина.Прилагодливи велосипед телефон планината 3. [Иновативни и удобен дизајн] велосипед мобилен телефон држач, се користат високо-цврстина и стабилен систем за заклучување, не се потребни алатки, едноставна собранието да го инсталирате и уникатен заклучување на уредот и метална плоча налепница вшмукување систем за брзо преземање и ставање се усвои. 【Лесна Инсталација】На уникатен целокупна дизајн на овој велосипед телефон стојат го прави лесно да се инсталира брзо и без алатки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ