.

.

Cp-Binghu-01 Хокеј на Мраз Спортисти Десерт Cupcake Topper Црн Сјај 6 Години Темата Бебе Туш Декорација Момчиња Девојчиња Среќен Роденден Дебитант на Годината Спортски Партија

Cp-Binghu-01 Хокеј на Мраз Спортисти Десерт Cupcake Topper Црн Сјај 6 Години Темата Бебе Туш Декорација Момчиња

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

МНОГУ ПРИЛИКИ : Блескавата светло & прилично дизајн, совршено за вашите посебни роденден тема партија или големиот настан!Тие може да одговара различен стил cupcakes и направете ја вашата cupcake повеќе атрактивни.КВАЛИТЕТОТ на ПРОИЗВОДОТ : Направен со најдобар квалитет Картичка-Акции материјал, здрав, Не-токсични и без мирис, кој во прилог на ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ хартија стап!.ПАКУВАЊЕТО ВКЛУЧУВА : 18pcs cupcake topper.Cupcake topper има висок квалитет картон и светкавиот дизајн.Дури и ако серија на страните, може да имаат различни cupcake со другите.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : Совршен за повеќето cupcake, 2.4 x 1.10 инчи.Идеален за cupcake topper за да го прослават роденденот!Нашите производи се направени од високо-рангирани сјајот во прав хартија carboard и храна одделение дрвен стап, тоа е многу обезбеди да одговара на повеќето од cupcakes.Ако имате било каков проблем или потреба од помош, пријателски контакт со нас, нашите услуги на клиентите се расправаме бесплатно за вас да го решат вашиот проблем одеднаш.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ