.

.

Прашка Ранец Галакси Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

Прашка Ранец Галакси Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете Да Ги Користите Во Текот На Целиот Ден Долго Без Уморни.Мала Големина И Голем Капацитет.Тоа Е Одличен Подарок За Него, Маж, Син, Пријатели, Schoolmate, Внук, Сопруга, Нејзината Ќерка.Answer : ___________________________ Note : Нормален Обичен Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена, За Време На Епидемија.Кој Е Ергономски Дизајн, Оваа Прашка Ранец Е Поудобно Да Tote Околу Од Тежок Ранец Дека Вирус На Вашето Тело.Печати на враќање превозот етикета.Направени Од Издржлив Полиестер Ткаенини.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Најдобрите Подароци - Овој Една Торба Совршено Се Вклопуваат За Мажи, Момчиња, Жените, Децата И Тинејџерите.Ако Сакате Да Патуваат, Природа Или Да Се Искачи Планините, Можете Да Се Донесе Нашите Лесни Ранец.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ