.

.

Цинк Кодак PRINTOMATIC Дигитални Инстант Печатење на Камерата (Розева) со 2ʺx3ʺ Премиум Фото Хартија (20 Листови), Мека Камера случај, Хартија Уникатен Шарени Налепници & Фо?

Цинк Кодак PRINTOMATIC Дигитални Инстант Печатење на Камерата (Розева) со 2ʺx3ʺ Премиум Фото Хартија (20 Листови),

DEN 3936.24

Количина на стоки
Достапно на барање

СИТЕ-ВО-ЕДНО PHOTOGRAPY - 10-мегапикселна, точка-и-пука PRINTOMATIC Камера нуди комбинација на моќни 10 MP сензор со широк агол f/2 леќи кои веднаш и автоматски отпечатоци здраво квалитет на боја или црно-бели фотографии директно од камерата тело, само точка и пука што го прави идеален сите-во-едно решение за снимање и споделување живописни графики моментално каде и да сте.БРЗО ЛЕСНО И ЗАБАВНО – Заборавајте компјутери.Заборавајте тежок принтери само точка и пука на камерата брзината ви овозможува да се фотографира со нова фотографија, додека печатење претходната шут.Таа, исто така доаѓа опремена со сензор за светло кој автоматски ќе го вклучите блицот во ниско-прилагодувањата на светлото.Без компјутер е потребно.ВКУПНО ФЛЕКСИБИЛНОСТ – Деца Спротивниот Крај Карактеристики Подебели 3-4mm Аглеста Длето Совет за Пошироката Потези; Уметност Пишуваат, да се Подготви, Скица, Боја Изберете Ретро, Пастел, Живописни Нема Повеќе Обемни Ранец Кога Ќе Одат Пешачење, Одење или Истражување на Одмор.УДОБЕН ФОТО ХАРТИЈА ЏЕБ – Пространа Изградена-Во Оддел Делува како Организатор Snap Слики, Печати Веднаш Секоја Транспарентен Ракави Мерка 2"x 3" за ЦИНК Нула Мастило & Помали Фото Хартија.Неверојатно живописни детали - Премиум квалитет фото хартија пресоздава секоја боја и незаборавен момент со извонредна и брилијантен детали.Секоја слика може да се пофали извонреден боја интегритет кој е совршен за печатење паметен телефон снимки или социјалните медиуми фотографии.фотографии - цинк хартија ја елиминира потребата за скапа филмска и непотребното кертриџ, Мастило, и тонер нула ink технологија е природен печатење решение дека е лесно да се вчита во вашата камера и печатење во една помине.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ