.

.

Kamon Ткаенина Хлапак Lint Смена, Преносни Corded Fuzz Хлапак Смена за Џемпер Облека Мебел Тепих Завеса, Екстра Замена Нож и Четката (Corded)

Kamon Ткаенина Хлапак Lint Смена, Преносни Corded Fuzz Хлапак Смена за Џемпер Облека Мебел Тепих Завеса, Екстра

DEN 1168.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршен дизајн : Монтажни lint catcher и удобност зафат се справи, ткаенина хлапак со висока густина, заштитна маска, и нерѓосувачки челик саќе мрежа дизајн со мал и голем саќе дупки, за отстранување на различни големина топки брзо и темелно, без штета и деформација.Батеријата Слободни : Plug-во операциона смена може да носи стабилна и постојана силна моќ на работа, нема повеќе батерии потроши, и не треба да се грижите за помала моќ.Што ќе се заштедат повеќе батерии со овој plug-во операциона хлапак.Лесен за користење : Со своите 55 инчи мозок, се движи слободно ang повеќе безбедно да се држи подалеку од напојување и поудобно.Компактен дизајн и лесен, удобен за носење.Тоа е преполна еден екстра замена ножеви и четки.Широко примена : Тоа безбедно и ефикасно ги отстранува fuzz, апчиња, и lint од облека, исто Така, работи брилијантно за домаќинство мебел, завеси, листови, ќебиња утешители да се враќа на вашиот облека и ткаенини за свежа нов изглед.Двојна Заштита : Оваа ткаенина fuzz смена има еластична ножеви и bionic-саќе мрежа, која може да се заштити вашата рака од повреда, исто така, може да се заштити вашата облека од оштетување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ