.

.

YADSHENG Шминка Складирање Кутија за Складирање Toiletry Сад во Случај Десктоп Дома Собранието Дрвени Шминка Организатор Козметички витрини (Боја : Сина, Големина : ЕДНА Го

YADSHENG Шминка Складирање Кутија за Складирање Toiletry Сад во Случај Десктоп Дома Собранието Дрвени Шминка

DEN 964.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршено ја организира и ја чува вашата козметика и додатоци, Лесен пристап до сите на вашите шминка производи,Тоа е Совршен Божиќ Подарок за вашите пријатели, членови од семејството и сите шминка љубовници.Убава ситните не може само да се shoved во мрачна фиока или обесени на ноктите, тие бараат стилски накит кутија за безбедно чување.Тежина : 920g.Дали Пати : Yes.Големина на : Внатрешен кутија должина и ширина : 33 X21.5 X3.5cm.ЗДРАВ & SAVER : Држи различни лични убавина предмети во бањата зазема помалку простор и да се направи вашиот станбена површина се среди.ВАШИОТ НАКИТ ЗАСЛУЖУВААТ НАЈДОБРОТО.Предмет Тип : Дрвени Шминка Organizer Material : Wooden Whether Пати : Yes Weight : 920g Size : Внатрешен кутија должина и ширина : 33 X21.5 X3.5cm Scope на Примена : Играчки, козметика, накит, намирници, канцелариски материјал,мобилен телефон, кабли/жици, далечински управувач.Пакет се Вклучени : 1 X Дрвени Шминка Организатор (Други продукти не се вклучени.).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ