.

.

3D ноќта на Вештерките Окото String Светла 30 Батеријата Напојува Светла Водоотпорен Светла String Симпатична LED Окото Светла 8 Режими Далечински Виси Светилка Флексибилн?

3D ноќта на Вештерките Окото String Светла 30 Батеријата Напојува Светла Водоотпорен Светла String Симпатична

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【8 Осветлување Сцени со Далечински】Со 8 начини : Комбинација, Во Бран, Секвенцијален, Slo Glo, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash и Стабилна врска.Совршен за ноќта на Вештерките внатрешна/надворешна декорација, ноќта на Вештерките светлосно шоу, Трик или Лекување на партијата декорација, ноќта на Вештерките тема партии.【Батеријата Напојува ноќта на Вештерките Декоративни Светилки】 Оваа Окото string светлата се напојува со 3 x AA Батерии (Не се Вклучени) и да се контролира со далечински управувач, без да се грижите за вашиот екран да се биде во близина на штекер или извор на енергија.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, Новогодишни елки и сл.Далечинскиот држи меморијата на последниот избран поставка кога напојува исклучите и повторно. 【Симпатична Подарок】 : Супер меки флексибилни бакарна жица прави тоа може да биде лесно свиткана во било форми сакате тоа да биде за ноќта на Вештерките украси. 3 D ноќта на Вештерките Окото String Светла 30 Батеријата Напојува Светла Водоотпорен Светла String 8 Режими Далечински Виси Светилка Флексибилни Светла за ноќта на Вештерките Партија Decorations Unique Дизајн : совршен дизајн на 3 D симпатична окото string светла за да светне вашата. 8-Осветлување режимите вклучуваат : Комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs , си поигруваше/ flash, бавно исчезнат, трепкане/ flash, и стабилна врска.Големината е многу погодна за декорација прозорци, врати, ходници, скали, градини, дрвја, итн.Далечински Управувач : го Вклучите и исклучите и промена изберете од 8-осветлување сцени со притискање на неколку копчиња на вашиот далечински управувач.Тоа би можело да relight претходната осветлување на чекање кога ќе притиснете "ДА" со далечински управувач.Водоотпорен : IP 44 Водоотпорен дизајн е совршен за внатрешна и надворешна декорација.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ