.

.

jonchn Андроид ТВ Кутија 11.0, 8K Media Player за Android Кутија 4GB RAM меморија, 32GB ROM со RK3566 Quad-Core Поддржува 2.4 G /5G Dual-Band WiFi /BT 4.2/3D/H. 265 Smart TV Поле со Далечински Управувач, 4G Ram меморија + 32G

jonchn Андроид ТВ Кутија 11.0, 8K Media Player за Android Кутија 4GB RAM меморија, 32GB ROM со RK3566 Quad-Core

DEN 1967.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Најновите Андроид 11.0 OS Поддршка на 2.4 GHz безжична глувче и тастатура преку 2,4 GHz USB dongle Спецификации : Чипсет : RK3566 Quad core 64-битна Cortex-A55 Фреквенција : 1.8 GHZ графичкиот процесор : Мали-G52-2 EE,Поддржува Open GL ES 3.2/2.0/1.0 БЛИЦ : 32 GB EMMC SDRAM : 4 GB USB : 1x USB2.0 1x USB3.0 LAN : Стандард 10/100/1000 M RJ-45 Безжична : 2.4 G /5 G dual-band Wifi 802.11 a/g/n/ac Bluetooth : V4.2 SPDIF/IEC958 : Optical Display Port : HDTV 2.0 Моќ Показател (LED) : Моќ : blue; екранот во Мирување : Црвена Напојување : ВЛЕЗ : 100-240 V 50/60 HZ ; ИЗЛЕЗ : DC 5 V/2 AOperating температура : ?10? 45? Оперативен СИСТЕМ : Android 11.0 Пакет се Вклучени : 1 x Андроид 11.0 ТВ Кутија 1 x НИ Адаптер 1 x Далечински Управувач(Батерија, не се вклучени ) 1 x HDMI Кабел 1 x Прирачник за Корисникот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ