.

.

FANGTION Денот на Независноста на Жените Мода Обичните Лабава Круг Вратот без Ракави Резервоарот на Врвот 2021 Лето Удобен Кошули

FANGTION Денот на Независноста на Жените Мода Обичните Лабава Круг Вратот без Ракави Резервоарот на Врвот 2021

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Увезени. ☞Совети : Стандард за Испорака : 10-20 дена; Забрзана Испорака : 5-7 дена.Ако не сте задоволни со производот, ние сме среќни да ви прати замена или враќање на средствата.Машина За Миење.Материјал : Памук мешавина, супер меки т кошули и удобен за носење, добар квалитет женска блузи, секојдневен tshirt е дише ткаенина, краток ракав, Т-маица, графички смешно лето tees блузи блузи одлична за сите летни денови.Тема : жените т кошули лето кошули женска т кошули секси т кошули секси блузи памучни кошули жените блузи секојдневен блузи tees лето блузи чипка култури блузи cami резервоарот на врвот т кошули за жените графички смешни teen девојки т кошула sleevless резервоарот на врвот блуза сончоглед писмо за печатење симпатична графика туника блузи.Натпревар : Можете да го спарите оваа жените кратко sleeve блузи под јакна, со фармерки, leggings или здолниште во пролет, лето, есен и зима.и ќе биде голема подароци за жени, девојки, тинејџерски девојки, на вашите пријатели, мајка, сопруга, сестра и сл.Прилики : Совршен за повик, купување, работа, тренингот, датум, улица носат, канцеларија, бизнис повик, основни, партија, отворено, дневно се носат,да те направи шармантен и кул.Совршена должина за leggings,фармерки,шорцеви фустан панталони или capris за стилски изглед сите сезони!.Grament Нега : Предлагам да го предаде/машина за миење ладна вода,не сува чиста,не сушење, не кајгана.Карактеристики : Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење.Повод : Отворено,на Плажа,во Лето,Партија,кои Датираат,Секојдневна рекреација,Дома.Облека за Нега : Рака Мие Recommand или Сува Чиста Вашиот Топ.Информација за производот : Пол : Womens Material : Полиестер,Spandex Collar : O-Neck Sleeve Должина : Sleeveless Style : Случајни,мода,Brief Occasion : Вообичаена,Секојдневна,Beach Both рака мие и во машина за миење е OKPlease имајте на ум дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Големина : S НАС : 4-6 велика БРИТАНИЈА : 8-10 ЕУ : 34-36 Биста : 86cm/33.86" Должина : 66cm/25.98"Големина : M НАС : 6-8 велика БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 36-38 Биста : 92cm/36.22" Должина : 67cm/26.38"Големина : L НАС : 8-10 велика БРИТАНИЈА : 12-14 ЕУ : 38-40 Биста : 98cm/38.58" Должина : 68cm/26.77"Големина : XL НАС : 10-12 велика БРИТАНИЈА : 14-16 ЕУ : 40-42 Биста : 104cm/40.94" Должина : 69cm/27.17"Големина на : XXL НАС : 12-14 велика БРИТАНИЈА : 16-18 ЕУ : 42-44 Биста : 110cm/43.31" Должина : 70cm/27.56".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ