.

.

1993 Topps Злато Бејзбол #130 Џеф Монтгомери Канзас Сити Royals Службен MLB Трговски Картичка Од Topps Компанија

1993 Topps Злато Бејзбол 130 Џеф Монтгомери Канзас Сити Royals Службен MLB Трговски Картичка Од Topps Компанија

DEN 47.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Канзас Сити Royals.Џеф Монтгомери.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1993 Topps Злато Бејзбол #130 Џеф Монтгомери Канзас Сити Royals Службен MLB Трговски Картичка Од Topps Компанија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ