.

.

WF ВУ FANG Шума Туш Завеса Сет со Куки, Водоотпорен Материјал Туш Завеса за Бања

WF ВУ FANG Шума Туш Завеса Сет со Куки, Водоотпорен Материјал Туш Завеса за Бања

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Полиестер. 【Премиум Микрофибер】Направени од 120g/㎡ полиестер ткаенини конструкција за мекост и издржливост.Избрана избледи и водоотпорен отпорни гарантира лесно грижа со краток период на ладно се мијат и ниска топлина собори сува во машински. 【Хром Ролери Куки】Вклучува 12 ' рѓа-отпорни ролери куки.Овие куки намали триењето за напор плови на туш прачки. 【Стилски Дизајн】72 x 72 инчи дрвја Туш Завеса се сигурни да додадете контакт на модерниот стил на вашата бања простор и се дава јасни ажурирање дека вклопува беспрекорно со голем број на оркестарот стилови.Едноставно да го подобрите вашето простор со функционална, стилски жалба. 【Водоотпорен】Премиум полиестер ткаенини обезбедува тоа со цврста уште мазна текстура, која промовира вода мушка формација и го спречува завеса впива и бања кат мензи. 【Машина Перат】Нашите ткаенина туш завеси се машина перат за лесна домашна нега, па можете да го вклучите во вашата следна перење оптоварување за кавга-бесплатно чистење.Тоа може да се чистат со брз плакнење или бришејќи по туш.WF ВУ FANG Шума Туш Завеса Сет со Куки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ