.

.

Амазон Essentials Жените Преголеми Кадифен Копче-Пред Грб

Амазон Essentials Жените Преголеми Кадифен Копче-Пред Грб

DEN 1347.84

Количина на стоки
Достапно на барање

56% Акрил, 39% Полиестер, 5% Волна.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Пространа, великодушни се вклопуваат преку телото.Вода-отпорни, отпорни ткаенини со пополнување на топлина.Три-копче пред затворање.Еден бренд.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ