.

.

Fftian Прашка Ранец, Рак Ракчиња Морска Желка Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен Daypack

Fftian Прашка Ранец, Рак Ракчиња Морска Желка Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајниран За Удобност : Удобно Прилагодливи Рамо, Рака, Нема Повеќе Болка Вратот, Грбот & Рамениците Како Со Ранец!Ергономски Дизајниран, Поместена, Дише Рака Те Прави Заборавајте Сте Дури И Носи Оваа Торба, Можете Да Изберете Левото Рамо Или На Десно Рамо Според Сопствените Навики.Ова Го Прават Тоа Многу Популарна За Улица Snap И Патување, Тоа Ќе Биде Совршен Придружник За Луѓе Кои Копнее За Мода И Спорт.Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Body Trendy И Oh-Така-Функционални, Нашите Торба Е Идеален За Секој Од Зафатени Со Професионалните, Мамо, Или Велосипед Messenger Или Отворено Ентузијаст.Погоден За Повеќето Луѓе : Унисекс, Мажи Или Жени, Колеџ Студентите, Тинејџери, Канцеларијата На Работниците, Отворено Ентузијасти, Итн.Дали Сте Во Потрага За Еден Ранец Кој Може Да Се Земе Тоа Да Повеќето Места?rn Then Нашите Прашка Торба Ќе Биде Одлична Големина Торба За Вас Да се Патува, се Менуваат, Ден Крстоносните И Велосипедизам.Мулти-Purpose Can Се Користи За Градите Торба, Прашка Торба, Патна Торба, Crossbody Ранец, Рамо Ранец, Секојдневен Daypack Featuring На Ергономски Дизајн, Овој Пакет Е Поудобно Да Tote Околу Од Тежок Ранец Дека Може Да Вирус Твоите Тело.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ