.

.

3dRose Жените Пеглање со Едгар едгар дега - Лице Опфаќа (fc_126992_2)

3dRose Жените Пеглање со Едгар едгар дега - Лице Опфаќа (fc_126992_2)

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W. се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја на полиестер.Останете кул и удобно со овие светлина слоеви обезбедување на доволна заштита од воздух на товар иританти.Одвојте ПАРИ – Перат & Еднократно.Го фрли во перење и нејзините добра, како нова, брзо се суши и се подготвени да се заштити за долго време.Компактен – Светлина, еластичен материјал кој лесно се огради надолу за да малата големина за да се вклопи во вашиот џеб или ташна и е подготвен да се носат и се навремено слободни.Се протега на удобност да се вклопи во повеќето возрасни лица.ЛИЧНОСТ - се Покаже вашата личност и ќе биде еден од вид со вашиот омилен дизајн отпечатена на вашата маска.Покаже некои стил и оригиналност и одговара на вашата омилена облека.Жените на Пеглање со Едгар едгар дега Лицето Маска е прилагодено печатени маска, да се создаде свој уникатен стил.Се стилски и безбедно додека во јавноста со лесни дише ткаенина маска.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ