.

.

Прашка торба Crossbody Рамо Градите Ранец Отворено Патување Пешачење Daypack Водоотпорен за Мажи Жени

Прашка торба Crossbody Рамо Градите Ранец Отворено Патување Пешачење Daypack Водоотпорен за Мажи Жени

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полиестер, водоотпорен материјал, силни и издржливи.ГОЛЕМИНА : 15.3× 7.5× 3.5 инчен, голем капацитет за складирање да држете го вашиот таблет, мобилен телефон, камера и други предмети.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ГЛАСНИК ТОРБА : Нашиот мал ранец е погодна за луѓе на сите возрасти.Можете да ги користите за патување, mountaineering, пешачење, итн.Тоа е свитлива и преносни.Тој е компактен и заштедува простор, кога ќе оди надвор.Можете да ги користите кога ќе ви треба.МУЛТИ-ЏЕБ ДИЗАЈН : Постои patch џеб на секоја страна од градите џеб, и пред патент џеб е погодно за преземање на работите.УСЛУГА ГАРАНЦИЈА : Ако не ви се допаѓа овој производ, ве молиме ги споделите со нас, сите наши производи се нудат 100% пари гаранција за враќање.Нашите градите торба е направен од високо-квалитет водоотпорен полиестер композитни материјали, кои се многу издржливи.Нашиот гласник торба е направен од лесен, издржливи и водоотпорен материјал, кој е многу издржливи.Вие не треба да се грижите за ранец нема доволно ранец капацитет.Оваа градите торба може да се одржи многу објекти, како што се вашиот таблет, книги, облека, камера , итн.Нека ви патување грижете се-слободни.Особено погоден за кратко растојание на патување, да работат и секојдневно патување.Нашите ранец доаѓа со повеќе џебови, а zippered главниот џеб на внатрешноста и на elasticated patch џеб.Таму е отворен џеб на надворешната страна, патент џеб на најоддалечените страна, и patch џеб на секоја страна, што може да ги зачувате вашите најчесто се користат шишиња со вода, чадори и други предмети.Постојат два уво токи на дното на торбата.Можете да изберете на левото рамо или на десно рамо според сопствените навики.Погодна за луѓе од сите возрасти.Совети : препорачливо е да се мијат со рака, наместо на белење.Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 1-2cm.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ