.

.

HHUAN Телефон Случај за Oukitel C23 (6.53 инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Анти-Yellowing Меки Силиконски TPU Назад Школка, за Oukitel C23 Анти-Нула Браник Покрие - WMA27

HHUAN Телефон Случај за Oukitel C23 (6.53 инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Анти-Yellowing Меки

DEN 1161.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Ултра-тенок дизајн може да им обезбеди на вашите за Oukitel C23 со ултра-јасна визија и чувствителни на допир како оригиналот на екранот. 3️⃣[Зајакнато Стакло] : Калено подобрена технологија, научно enhanced експлозија-доказ и непрекинато рабови.Високо флексибилен мобилен телефон случај нема да се деформира, откако ќе бидат отстранети и стави назад постојано.Издржливи : високо-квалитетна анти-отпечаток, нема странски прашање, нема меурчиња, лесно да се инсталира. 2️⃣[Заштитна Маска] : Направен од високо-квалитет TPU материјал, меки, тенки и многу флексибилен телефон случај нема да се деформира, откако ќе бидат отстранети и стави назад постојано.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ