.

.

Шарени Леопард Печати(5) Drawstring Кеси Салата Торба Патување Ранец Спорт Јога Rucksack За Жени, Мажи, Деца 14X16

Шарени Леопард Печати(5) Drawstring Кеси Салата Торба Патување Ранец Спорт Јога Rucksack За Жени, Мажи, Деца

DEN 1886.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал Опис:Полиестер (Полиестер Влакна).Целосна Големина На Производот, Еден Двострано Печатење.Производ Перформанси:Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни И, Исто Така, Има Чувство На Модата Донесе Од Страна На Контрастот.На Плетенка Drawstring Е Силен И Издржлив, Не Е Лесно Да Падне.На Drawstring Дизајн Е Многу Погодно Да Се Отвораат И Затвораат.Можете Да Го Преземете Интерни Предмети Добро Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Можете Да Ја Определите Должината На Рамо, Рака Со Себе.Применливи Сцена:Тоа Може Да Биде Фитнес Ранец Или Schoolbag; Многу Погоден За Спорт, Фитнес, Јога, Патување, И Др.; Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Секое Време, Без Да Заземаат Позиција.Подароци За Пријатели И Роднини Се Големи Подароци.Додаток Структура:Една Од Главните Џеб.Упатство За Употреба : Drawstring Дизајн, Едноставно Повлечете Ги Двата Краја Од Јаже За Да Го Отворите, И Ги Заостри Двата Краја Од Јаже Да Се Стегне Џеб.Може Да Се Мијат Со Рака Или Со Машина.Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни И, Исто Така, Има Чувство На Модата Донесе Од Страна На Контрастот.На Плетенка Drawstring Е Силен И Издржлив, Не Е Лесно Да Падне.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже, Овој Стил Најголемата Карактеристика Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен, Тој Е Компактен И Не Заземаат Место Кога е Укината, Тоа Е Лесен И Практичен За Патување, И Тоа Исто Така Може Да Се Печатат Со Ексклузивен Лого Дизајн На Групните Активности.Тоа Е Добар За Подарок За Пријатели И Роднини.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ