.

.

PSBM Рашири Филм Заврши, Тешки Shrink Wrap, Јасно, 16 Инчен x 1500 Метри, 47 Мерач (128 Ролни)

PSBM Рашири Филм Заврши, Тешки Shrink Wrap, Јасно, 16 Инчен x 1500 Метри, 47 Мерач (128 Ролни)

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ТЕШКАТА ДОЛЖНОСТ - рака се водат филм е направен од 47 мерач дебелина материјал кој е исклучително издржлив уште ефикасна.АВТО–МОНОТЕИЗАМ - филмот заврши држи до себе се понуди подобро се држат, осигурај се да трае низ сите ваши пакување, се движат, транспорт и чување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - делот филмот е лесен за употреба со своите 3 инчен јадро, што занимаваат пакети полесно, побрзо и поефикасно отколку лента, twine или ремени.ЗАДРЖУВА ПРЕДМЕТИ - Се држат пластични завиткајте го штити вашиот имот од прашина или дамки, штитови површини на мебел од гребнатини, scuffs и да ги оштети плочките без да остават зад остатоци.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - делот заврши е совршен за безбедно обезбедување на сите видови на предмети, како што се мебел, кутии или дури и објекти кој се чудни форми.Големина : 128 Ролни (Половина Палети).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ