.

.

kwmobile Замена Уво Влошки Компатибилен со Sony MDR-RF970R / МДФ-960R / MDR-RF925R - Earpads Сет на Слушалки - Црна

kwmobile Замена Уво Влошки Компатибилен со Sony MDR-RF970R / МДФ-960R / MDR-RF925R - Earpads Сет на Слушалки

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно на барање

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилност со Sony MDR-RF970 R / МДФ-960 R / MDR-RF925 R.МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : приклучок за Слушалки опфаќа направени од издржлив синтетички кожа од надвор и мека пена во внатрешноста.Се КОРИСТИ КАКО РЕЗЕРВЕН : Замена сет е идеален за замена на скршени, што се истрошени или изгубени earpads.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Едноставно усогласување на подлоги со соодветни загради во earcups и да го прикачите нив.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание да го направи и состојбата на вашиот приклучок за слушалки модел кога демонтирање на стари уво перници.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилност со Sony MDR-RF970 R / МДФ-960 R / MDR-RF925 RMAXIMUM УДОБНОСТ : приклучок за Слушалки опфаќа направени од издржлив синтетички кожа од надвор и мека пена за inside USE КАКО РЕЗЕРВНИ : Замена сет е идеален за замена на скршени, што се истрошени или изгубени earpads EASY ИНСТАЛАЦИЈА : Едноставно усогласување на подлоги со соодветни загради во earcups и да го прикачите them NOTE : се Обрне внимание на се направи и состојбата на вашиот приклучок за слушалки модел кога демонтирање на стари уво cushions Scope на Delivery2x Замена Earpads за Слушалки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ