.

.

Наследникот Paris Hilton од Париз Хилтон За Мажи. Тоалетната Вода Спреј 1-Унца

Наследникот Paris Hilton од Париз Хилтон За Мажи. Тоалетната Вода Спреј 1-Унца

DEN 337.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Наследникот од Париз Хилтон е Ароматични мирис за мажи.Наследникот започна во 2006 година. Мирис карактеристики кожа, сандаловина, килибар, пачули, лаванда, мошус, ела смола, balsam ела, мандарина лист и бергамот.Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Наследникот од Париз Хилтон е Ароматични мирис за мажи.Наследникот започна во 2006 година. Мирис карактеристики кожа, сандаловина, килибар, пачули, лаванда, мошус, ела смола, balsam ела, мандарина лист и бергамот.Овој производ е произведен во САД.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ