.

.

Каролина е Богатства CJ1035-VCC Буква V Почетна лопез и од неодамна - Houndstooth Црна Може или Шише Пијалаци Изолатор Hugger, Може да Hugger, Multicolor

Каролина е Богатства CJ1035-VCC Буква V Почетна лопез и од неодамна - Houndstooth Црна Може или Шише Пијалаци

DEN 98.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Може да Hugger или Пијалаци Изолатор За Сок, Пиво или Вода.Трајно обоена и згаснат отпорни пена ткаенина.Машина Перат.Направен во САД.Може да Кулер - ова расклопна пијалаци изолатор се вклопува 12 унца пијалаци.Лименки или шишиња.Трајно обоена и згаснат отпорни.Нема да попуштат или кора.Одлично да ја покажат својата раса.Натпревар со една од изолирани ладилници за убав подарок пакет.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ