.

.

ironmatik Простор Saver Пеглање Одбор - 44 X 15 Употреба Област (Одбор Должина 35) - Целосна Должина 62 - Лесно Складирање, Прилагодлива Висина, Отпорни на Топлина со Силиконска Л

ironmatik Простор Saver Пеглање Одбор - 44 X 15 Употреба Област (Одбор Должина 35) - Целосна Должина 62 - Лесно

DEN 2264.40

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРОСТОР SAVER.Колку пати сте се наоѓа на железо, но не пеглање одбор во вашиот дом, или обратно?Рака заедно и се откажам заедно.Вие никогаш не ќе се погледне за другиот дел повторно.ПРАВО ГОЛЕМИНА.Тоа е помала од конвенционалните, тешки пеглање одбори во пазарот, но не е џеб големина пеглање одбор или.Ironmatik тежи помалку од 15 кг.и има 35.4"L X 15"W пеглање површината.Тоа може да биде убаво и лесно што се зачувани во вашиот плакар или гардероба, заедно со железо.Особено погоден за станови, домови и помали простори за живеење.СУПЕРИОРЕН ПЕГЛАЊЕ ИСКУСТВО.Навремено-слободен пеглање.Три поместена слоеви со врвот мрежа ви овозможува да железо со леснотија, комфор и без никакви брчки.Нашата маска е толку траен што ние се нуди доживотна гаранција за тоа.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - НЕМА Собрание/Завртка Возач или Вежба е Потребно.Апсолутно НИКАКВА АЛАТКА е потребно за чување и користење на Ironmatik.Едноставно го извади од кутијата и да почнете да го користите.Обеси по здрав железото кога ќе се направи.Ironmatik е силиконска еластична бенд чува вашите железо цврсто обвиткани во одборот.Нозете се прилагодливи за да ја вашата висина, за вашата удобност.Железо лента е левата рака и десната рака прилагодливи. 'S ИЗБОР во "ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ПЕГЛАЊЕ ОДБОР" пребарување категорија.Произведени во ЕУ Царинската Унија Зона со CE стандарди.Патент.ЖЕЛЕЗО НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Оваа наградуваниот пеглање одбор го прави пеглање задоволство и помалку од скучна како што има светлината, но многу здрав рамка.На iron MATIK Простор Saver е свитлива, прилагодливи, и го задржува вашата железо прикачен за супер лесни за складирање.Нашата единствена, простор за заштеда на енергија пеглање одбор пристигнува во топ-квалитетна картонска амбалажа, смалуваат-обвиткани со заштитна пена опфаќа за нозе.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ